okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Lekarze spod znaku swastykidodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
2303
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Podział na rasę: nadludzi i podludzi

Nauka potrafi zostać zaprzęgnięta do zbrodniczych celów. Najbardziej przerażającym przykładem takiego procederu były eksperymenty medyczne przeprowadzane w nazistowskich Niemczech.
Zdjęcia ofiar, świadectwa naocznych świadków, nagrania z procesu w Norymberdze, wypowiedzi historyków - wszystko to posłużyło filmowcom przy realizacji trzy odcinkowego serialu o medycznym horrorze, jaki rozgrywał się w cieniu swastyki.


Lekarze spod znaku swastykidodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18218 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.