okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Hell (2006) lektor pldodany: 02/05/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
02/05/2010
Wyświetleń:
3413
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Los sprzyjał 19-letniej Hell. Była piękna, inteligentna i tak bogata, że mogła spełnić każdą zachciankę w najdroższych butikach, co było największym marzeniem każdej dziewczyny w jej wieku. Całe dnie spędzała na tarasach najmodniejszych kawiarni, a noce w półmroku nocnych klubów, do których docierała luksusowymi sportowymi brykami swoich przyjaciół. Tak więc, jej niezwykle nudny żywot trwał do momentu, gdy spotkała swojego męskiego odpowiednika. Jemu także sprzyjał los ? kasa, świetny wygląd, inteligencja i taka mnogość sercowych podbojów, której mogła dorównać jedynie przeszłość Hell i ilość koni w silniku podrasowanego Porsche. Był przystojny, bogaty i zanudzony na śmierć. Oderwani od rzeczywistości, uwięzieni w złotych klatkach luksusu, odrzuceni przez pozbawionych uczuć rodziców, dopiero kiedy trafili na siebie zaczęli poznawać miłość w taki sposób, w jaki odczuwają to normalne nastolatki.


Hell (2006) lektor pldodany: 02/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18217 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.