okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Stacja (2001) PLdodany: 24/12/2010

Gatunek:
Sensacja
Data Dodania:
24/12/2010
Wyświetleń:
2399
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Dymecki (Zbigniew Zamachowski) jest właścicielem przydrożnej małej stacyjki benzynowej w pobliżu Tatr. Jego pomocnikiem jest młody student Banan (Bartosz Obuchowicz). Jest zima, na stacji zatrzymuje się luksusowe auto. Właściciel (Bogusław Linda) podczas przechadzki ulega wypadkowi i traci chwilowo przytomność. Dymecki postanawia zaopiekować się nieznajomym. Po kilku chwilach ten odzyskuje przytomność i... terroryzuje właściciela stacyjki. Okazuje się, że jest to poszukiwany przez policję i gangsterów bezwzględny zabójca Cyna. Za milczenie i wezwanie lekarza proponuje Dymeckiemu wielkie pieniądze. Jednak właścicielem stacyjki postanawia poczekać, aż gangster wykrwawi się na śmierć - chce też zaopiekować się jego pieniędzmi i samochodem


Stacja (2001) PLdodany: 24/12/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18218 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.