okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Harry's Law (2011)Seriale okayamaheisei-ph.com

Harriet, Matthew i Malcolm nie mogli by być bardziej różni. Harriet to zrzędliwa prawniczka, która została zwolniona ze swojej ciepłej posadki, jest całkowicie rozczarowana swoimi sukcesami i szuka nowego startu. Jej świat nieoczekiwanie łączy się z Malcolma - młodego mężczyzny , który stara się poukładać sobie życie. Kiedy dowiaduje się, że Harriet jest prawniczką, błaga ją, żeby reprezentowała go w nadchodzącej kryminalnej sprawie. Matthew, marzyciel, który także został zwolniony z posady nauczyciela w liceum, zostaje przedstawiony Harriet dzięki Malcolmowi, jego byłemu uczniowi. Kiedy ta trójka przecina swoje ścieżki, zdają sobie sprawę, że wszyscy szukają czystego startu. Teraz bardzo różni od siebie ludzie otwierają kancelarię prawniczą w zaniedbanym sklepie obuwniczym.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:7 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.