okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Amerykański smok Jake Long / American Dragon: Jake Long (2005-2007)Seriale okayamaheisei-ph.com

Rozgrywający się na Manhattanie animowany serial komediowo-przygodowy opowiada historię 13-letniego deskorolkowca Jakea Longa, amerykańskiego chłopca chińskiego pochodzenia, który musi zachować równowagę pomiędzy zmianami związanymi z wiekiem dorastania a bardzo fajnym sekretem Jest on potomkiem smoków, które w kulturze Chin są symbolem doskonałości i sił Matki Natury. Gdy w końcu odkryje swój pełny potencjał i zamieni się w amerykańskiego smoka, będzie musiał pokonać przeszkody stojące na drodze magicznych stworzeń zamieszkujących miasto. Jake Long nie może pokonać swych uczuć do pięknej koleżanki ze szkoły Rose, która, o czym Jake nie wie, również skrywa niesamowity sekret: jest łowcą smoków. Jake porusza się po mieście wraz z deskorolkowymi przyjaciółmi Trixie i Spudem, a kiedy wraca do domu, czeka tam na niego rodzina: tata-biznesmen pochodzący z Bliskiego Wschodu, który nie ma pojęcia, że wżenił się w ród smoków, mama Jakea, jego dziadek (który przybył do USA, aby nauczyć wnuczka drogi starożytnego smoka), młodsza siostra Haley (rodzący się smok) oraz gburowaty pomocnik dziadka, magiczny pies rasy Shar pei Fu Hau.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:16 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.