okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Na Południe / Due South (1994-1998)Seriale okayamaheisei-ph.com

Film miał premierę we Wrześniu 1994 roku, ukazuje historię konstabla Bentona Frasera z Royal Canadian Mounted Police (Paul Gross), który przybywa do Chicago będąc na tropie ludzi, którzy zamordowali jego ojca. Postanawia zostać i pracuje w Kanadyjskim Konsulacie. Towarzyszy mu pies Diefenbaker. Partnerem Frasera w Chicago jest detektyw Ray Vecchio, który później staje się jego najlepszym przyjacielem. Frasera cechuje bycie cichym, powściągliwym i uważnym, natomiast Ray jest niesamowicie szczery, przykry, nieznośny, żądający natychmiastowej akcji w przypadku każdej sytuacji; można go podsumować stwierdzeniem, że jest "w gorącej wodzie kąpany". Razem tworzą dobrany duet, co pozwala im rozwiązać każdą sprawę. W drugiej części serialu sprawy się troszkę zmieniają. Detektyw Ray Vecchio zostaje "wykreślony" ze scenariusza podczas jednej z kluczowych akcji w Los Angeles, a na jego miejsce przybywa Stanley Kowalski. Pojawiają się nowi aktorzy, co w założeniu twórców serialu ma to wpłynąć na wzrost popularności show. Na Południe miał być w zasadzie dramatem, lecz określiłabym to filmem akcji zmieszanym z komedią, co udało się stworzyć dzięki bohaterom filmu i ich przygodom. Film również ukazuje pewne stereotypy i zachowania, które da się zauważyć pomiędzy Kanadą a Stanami Zjednoczonymi. Serial składa się z 66 odcinków, 40 pierwszej odsłony i 26 drugiej. więcej

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18218 Online:14 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.