okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Nieustraszony / Knight Rider (1982-1986)Seriale okayamaheisei-ph.com

Podczas jednej z tajnych policyjnych akcji funkcjonariusz Michael Arthur Long zostaje postrzelony w twarz i porzucony na pustyni przez sprawców. Jego zadaniem było aresztowanie groźnych przemysłowych sabotażystów, lecz przestępcy nie dali za wygraną. Drugi funkcjonariusz, Muntzy ginie na miejscu. Konającego Michaela Longa przypadkowo odnajdują podczas przelotu helikopterem Wilton Knight, szef Fundacji na Rzecz Prawa i Państwa oraz jego wspólnik Devon Miles. Błyskawicznie transportują go do szpitala, gdzie cały personel lekarski walczy o jego życie. Gdyby nie pomoc umierającego milionera wynalazcy, Wiltona Knighta prawdopodobnie podzieliłby los swego partnera. Najlepsi specjaliści czuwają teraz nad nim, wybitni chirurdzy dokonują też operacji plastycznej, dzięki której otrzymuje nową twarz, tożsamość, a także nazwisko po człowieku, który ocalił mu życie, Wiltonie Knight.W tym samym czasie zespół wybitnych naukowców pod prowadzeniem Wiltona pracuje nad skonstruowaniem mówiącego, myślącego i nafaszerowanego wszelką nowoczesną elektroniką samochodu do zadań specjalnych dla przyszłego agenta Fundacji, którym zostaje według planu Wiltona Michael Knight.Trzy miesiące później nasz bohater w pełni dochodzi do zdrowia i podejmuje pracę w Fundacji. Niedługo potem niespodziewanie umiera Wilton Knight, a Fundację w pełni przejmuje jego przyjaciel Devon Miles.Pierwszym zadaniem Michaela Knighta jest zlikwidowanie siatki przestępczej kierowanej przez Tanye Walker, kobietę odpowiedzialną między innymi za śmierć Muntzyiego i postrzelenie Michaela. Dzięki nowo skonstruowanemu samochodowi dla Michaela o nazwie K.I.T.T. (Knight Industries Two Thousand) akcja przebiega sprawnie i pomyślnie.W każdym kolejnym odcinku Michael i K.I.T.T. rozwiązują nową, trudną zagadkę kryminalną. Biorą udział w niesamowicie niebezpiecznych akcjach. Jednak dzięki inteligencji i zdolnościach zarówno jak i Michaela i myślącego oraz mówiącego samochodu K.I.T.T.-a wychodzą z każdej nawet najcięższej opresji takiej jak np. walka z K.A.R.R.-em czy z Goliathem.W kolejnych odcinkach do zespołu Fundacji dołącza też młoda kobieta Bonnie Barstow, która zostaje mechanikiem K.I.T.T.-a, czuwa nad jego sprawnością oraz modernizuje go i ulepsza w razie potrzeby. Tak więc zespół F.L.A.G. (Fundacji Na Rzecz Prawa i Państwa) liczy 4 osoby: Michaela, Devona, K.I.T.T.-a oraz Bonnie.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18218 Online:24 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.