okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Timon i Pumba / Timon and Pumbaa (1995-1998)Seriale okayamaheisei-ph.com

Serial opowiada o przygodach dwójki "najlepsiejszych" przyjaciół, bohaterów filmu "Król Lew", surykatce Timonie i guźcu Pumbie. Gościnnie pojawiają się również inne zwierzęta z "Króla Lwa", np. Rafiki czy Simba, a także całkiem nowe postacie, jak Gwint (człowiek, wcielający się w postać czarnego charakteru danego odcinka, jest np. bandytą, kucharzem próbującym ugotować nowego przyjaciela Timona i Pumby, łowcą zwierząt, poszukiwaczem złota itd.), krokodyl Pumba Junior, klub bobrów Tedów, węże z amazońskiej dżungli, gorylica, która chce zostać matką Timona i Pumby, ogromna orlica i jej pisklę, które Timon musi nauczyć latać, a także wiele innych, ciekawych zwierzaków, które w połączeniu z dwójką głównych bohaterów stwarzają grono naprawdę zabawnych, niepowtarzalnych postaci. Świetny serial komediowy w disney'owskim stylu, przesiąknięty specyficznym poczuciem humoru, z pewnością spodoba się każdemu, nie tylko maluchowi.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18218 Online:29 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.