okayamaheisei-ph.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Czarodziejki / Charmed (1998-2006)Seriale okayamaheisei-ph.com

Serial opowiada o trzech siostrach Halliwell, które odziedziczyły po zmarłej babci piękny, stary, wiktoriański dom w San Francisco. W domu tym spędziły dzieciństwo, nad którym zaciążyło odejście ojca. Siostry zawsze się różniły, miały inne podejście do życia i mieszkały w różnych miejscach. Najstarsza Prue zdecydowanie zdążała do zrobienia kariery i osiągnięcia sukcesu, w przeciwieństwie do najmłodszej Phoebe, która zawsze była niezależna i ekscentryczna. Piper, środkowa siostra, była najbardziej z nich zwyczjna i kreatywna. Uważała, że przez życie najlepiej iść z humorem i częto pełniła rolę mediatora między siostrami. Spadek zmusił je do zamieszkania razem. Po wprowadzeniu się do domu znalazły na strychu Księgę Mroku i dzięki niej dowiedziały się, że ich przodkinie były czarownicami a każda z nich odziedziczyła inną moc: Prue potrafi przesuwać przedmioty, Piper zatrzymać czas a Phoebe ma wizje przyszłości. Zgodnie z przepowiednią powinny wykorzystywać swoją moc do czynienia dobra, do ochrony słabszych i do walki z siłami ciemności, które mogą przyjmować ludzką postać. Nie mogą wykorzystywać mocy do osiągania własnych korzyści. We trzy stanowią jedność i są nie do pokonania a ich moc wzrasta z każdym dniem. Dzięki Księdze Mroku wiedzą z jakimi demonami walczą i jak mogą je pokonać. Po odkryciu swoich zdolności siostry muszą nauczyć się żyć jako czarownice (zachowując to w sekrecie), muszą nauczyć się przestrzegać pewnych reguł a także liczyć się z konsekwencjami jeśli je złamią.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:24 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze okayamaheisei-ph.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis okayamaheisei-ph.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.